חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות


אגוד חברות הביטוח (ע"ר) והתאחדות חברות לביטוח חיים בע"מ (להלן – "האגוד וההתאחדות") פועלים ומקדמים את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה באתר האגוד וההתאחדות.

 

להלן התאמות הנגישות שנעשו:*


נגישות באינטרנט – בהנגשת אתר האינטרנט של האגוד וההתאחדות פעלנו בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 - "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA. תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת  - Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.


יש לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.


יש להדגיש כי אנו פועלים באופן שוטף להנגשת האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לדרישות התקנות, בכפוף לפטור הניתנים ע"י המחוקק. ואולם, במידה שנתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים לפורמט מונגש, אנא פנו לאחראי על הנגישות, בדרכי הקשר המפורטות להלן ונעבירו בהקדם בגרסה נגישה.


אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

 

אמצעי הנגישות באתר:

  • תקינה - האתר נתמך ע"י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.
  • הגדלת התצוגה באתר -  גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו - "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו- "-" (קונטרול ומינוס). 
  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת - גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
  • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות - אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר, האתר נבדק  בתוכנת קורא מסך NVDA.

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, אתה מוזמן ליצור קשר באמצעות פניה לאחראי על הנגישות באחת מהדרכים הבאות:

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01/07/2020

 

 

* אין במשרדי האגוד וההתאחדות קבלת קהל ואין שירות לקוחות טלפוני.

עבור לתוכן העמוד